Strony i wizytówki internetowe

Specjalizujemy się w tworzeniu funkcjonalnych, dynamicznych i atrakcyjnych dla oka stron internetowych. Wykonane przez nas strony spełniają normy zgodności ze standardami i są szybko indeksowane przez wyszukiwarki. Pomaga w tym również zoptymalizowanie kodu strony pod kątem wyszukiwarek oraz tworzenie sturktury strony zgodnej ze specyfikacją HTML5.

Przy tworzeniu stron wykorzystujemy najnowsze technologie takie jak AJAX, jQuery oraz CSS3. Dzięki temu treść "pojawia" się w danym miejscu bez konieczności przeładowania strony, a całość serwisu ma charakter szybko działającej aplikacji.

Dodatkowo projektujemy i wykonujemy tzw. responsive design, czyli układ strony na urządzenia mobilne. Struktura strony tak się wtedy dopasowuje do aktualnej rozdzielczości przeglądarki aby jak najlepiej zaprezentować najważniejszą treść i inne elementy strony z maksymalną wygodą dla użytkownika.

Dla każdej strony tworzony jest indywidualny projekt graficzny (layout) wzbogacony elementami animacji Flash. Standardowo wykorzystywany jest język PHP oraz bazy danych MySql.

Zapewniamy także opiekę administracyjną oraz oferujemy usługę hostingową pod nowo powstałą stronę internetową.


Szablony aukcji allegro

Tworzymy także kompletne szablony dla aukcji allegro, które przypominają mini strony firmowe. Zawierają dedykowany układ graficzny oraz ciekawy sposób prezentacji galerii zdjęć (z wykorzystaniem zdjęć zamieszczanych na serwerze co ogranicza także koszty publikacji aukcji).


Layout strony

Wykonujemy również same layouty do stron internetowych lub aukcji Allegro na zamówienie klienta. Grafika zostaje w odpowiedni sposób przygotowana tak aby nadawała się do dalszej pracy, czyli oskryptowania.


Interaktywne strony FLASH

Do niektórych projektów wykorzystujemy w całości technologię Flash w celu stworzenia w pełni interaktywnego, multimedialnego i ciekawego wizualnie serwisu. Strony takie wyglądają niezwykle efektownie. Dzięki znajomości tej technologii oraz doświadczenia optymalizujemy tego typu strony, aby sprawnie i szybko się wczytywały.

Sprawnie łączymy kod Action Script z bazą danych MySql dzięki czemu strony takie zyskują rzadko spotykaną funkcjonalność. Do takich serwisów tworzymy osobno animacje 3D, które później mogą być wyświetlane na stronie. Jest również możliwość dołączenia filmu z wirtualnym prezenterem, idealnie komponującym się z całością serwisu.


Sklepy internetowe - Drupal, Joomla

Przygotowane przez nas sklepy internetowe w pełni oddają potrzeby klienta, zarówno jeśli chodzi o układ, sposób prezentacji produktów, czytelność serwisu oraz design. W razie potrzeby jesteśmy w stanie przygotować fotorealistyczne modele produktów.

Sklep posiada czytelny i intuicyjny system zarządzania jego treścią. Chętnie wprowadzamy klienta w sposób jego obsługi.


CMS - Dedykowany, Drupal, Joomla, Wordpress

Do każdej strony internetowej możemy dołączyć system zarządzania treścią (CMS). Dzięki temu administrator takiej strony będzie mógł w bardzo łatwy sposób zmieniać treść i zawartość serwisu. Dla łatwiejszej edycji samego tekstu dołączamy wizualny edytor, dzięki czemu nasz tekst możemy edytować jak w każdym innym programie typu World.

Dbamy należycie rónież o bezpieczeństwo strony dlatego do każdego takiego systemu CMS są wprowadzane niezbędne zabezpieczenia, które uniemożliwiają osobom niepowołanym ingerencję w treść strony.

System CMS opieramy o dedykowany, autorski panel zarządzania treścią strony internetowej lub całość serwisu jest stawiana na bardzo popularnych systemach modułowych takich jak Drupal, Joomla lub Wordpress. Na tym ostatnim najczęściej są tworzone strony, gdzie przeważającą część stanowi blog. Do każdego z tych systemów projektujemy osobny layout i układ strony zgodnie z wytycznymi klienta lub proponujemy rozwiązania.


Portale

W naszej ofercie jest również tworzenie portali z możliwością rejestracji wielu użytkowników. Każdy z nich ma swój profil dzięki czemu może mieć swój wkład w treści dynamicznie wyświetlane na stronie. Do każdego portalu jest tworzone konto administratora, z wieloma możliwościami zarządzania użytkownikami i elementami serwisu.

Zobacz nasze prace